subliprint o firme
 

o našej spoločnosti

 
 

Naša spoločnosť vznikla v roku 2003.
Venujeme sa výrobe tkaných popruhov a sublimačnej tlači.

  kto sme?

Naša spoločnosť Subliprint vznikla v roku 2003 za účelom potláčania látok sublimačnou technológiou. Neskôr v roku 2005 postupne nabiehala na výrobu nábytkárskych popruhov a ďalej sa rozširovala o výrobu úzkych tkaných pásov a pletených lán.

  možnosti výroby a potlače

Do nášho portfólia patrí digitálna potlač, sublimačná potlač, veľkoformátová tlač, výroba popruhov, sublimácia popruhov, pletenie lán, slepotlač na popruhy a rôzne ďalšie aktivity. Digitálna potlač na veľkoformátovej tlačiarni je možná na rôzne druhy látok, ktoré potláčame modernými motívmi. Látky sú určené pre bytový textil, odevný priemysel, módny priemysel, ale aj na výrobu vakov, kabeliek, batohov, výrobu matracov, výrobu nábytku či výrobu sedačiek.

  výrobky z popruhov a lán

Z popruhov vyrábame aj hotové produkty, napríklad upínacie pásy alebo kľúčenky s potlačou. Medzi odberateľov popruhov patria okrem výrobcov batohov a brašnárov aj firmy z dopravného priemyslu, ktoré ich používajú na výrobu gurtní alebo bezpečnostných pásov. Okrem iného vykonávame aj rezanie popruhov teplým nožom.

  digitálna aj sublimačná potlač a veľkoformátová tlač

Na našich tlačiarňach dokážeme vytvoriť potlač na dekoračné látky, odevné látky, nábytkové látky aj poťahové látky. Digitálna tlač dokáže vytvoriť rôzne vzory na textil. Potlač látok (alebo potisk látek) je vhodný aj na potlač športových odevov – rôzne nepremokavé látky ako napríklad softshell a iné technológie. Naše služby najčastejšie využívajú firmy, ktoré čalúnia nábytok, výrobcovia nábytkov, brašniarstva, krajčírske dielne, ale aj výrobcovia športového oblečenia. Z našich látok sa vyrábajú závesy, vankúše, obrusy, prehozy, poťahy, športové odevy, oblečenie a mnohé ďalšie textilné výrobky.

  textilné a iné popruhy od A do Z

Priamo v našej firme vyrábame a potláčame vzorové popruhy, popruhy s logom, popruhy pre opasky, upínacie popruhy, popruhy s vlastným motívom, farebné popruhy, popruhy k plecniakom, brašniarske popruhy, kabelkové textilné popruhy, textilné popruhy a textilné opasky, textilné popruhy s potlačou na kabelky, ale aj žakárové popruhy s vytkaným písmom. Nájdete u nás aj tkané vzorové popruhy, dutinové popruhy, polypropylénové popruhy, polyesterové popruhy, polyamidové popruhy a celkovo ďalšie druhy popruhov v rôznych šírkach a hrúbkach.

spoznajte náš tím odborníkov

 
team member

Pavol Vavro

príjem objednávok a cenové ponuky

 

 +421 911 118 500

 subliprint@subliprint.sk

 
team member

Alexandra Hupková

administratíva a príjem objednávok

 

 +421 948 137 837

 admin@subliprint.sk

 
team member

Radoslav Uko

informácie o výrobe, potlač látok a popruhov

 

 +421 911 565 640

 vyroba@subliprint.sk