sublimačná potlač látok
 

potlač látok a popruhov

 
 

Potlač sublimačnou technológiou.
Všetky naše textílie ako aj popruhy dokážeme potlačiť vzorom, alebo logom vašej firmy.

  naša neľahká cesta podnikaním

V čase, keď sa mnoho textilných slovenských firiem potýkalo s existenčnými problémami, sme sa rozhodli, že začneme. Bláznovstvo?
Ako sa hovorí, risk je zisk.

Dnes patrí naša spoločnosť k úspešným výrobným podnikom, ktoré robia Slovensku dobré meno a sú synonymom vysokej kvality i na medzinárodnom poli.

vyroba
 

sublimačná tlač na látky nie len pre náš trh  

  dekoračné látky

Dekoračné látky predávame hlavne na závesy, vankúše, obrusy a prehozy. Látky ktoré potláčame sú príjemné, nekrčia sa a ľahko sa spracovávajú. Výhoda potlače je, že jeden vzor môžeme tlačiť na rôzny typ látky.

pre bližšie informácie nás kontaktujte

 
dekoračné látky

  nábytkové látky

Nábytkové látky sme začali tlačiť ako prvé a na tento druh látky sa najviac špecializujeme dodnes. Potláčame látky rôznej gramáže od 180g / m2 - takáto látka je vhodná na nábytok a odolná voči oderu. Je výhodou, že naše nábytkové látky môžete kombinovať s dekoračnými látkami. Potlač robíme na vodeodolné a nehorlavé látky.

pre bližšie informácie nás kontaktujte

 
nábytkové látky

  módne látky

Módne látky potláčame na výrobu tričiek, šiat, športového oblečenia a pod. V ponuke máme najnovšie vzory látok, ktoré sú aktuálnym trendom na módnych mólach v Paríži, Miláne... Potlač módnych látok robíme na úplety, ale aj na tkané látky.

pre bližšie informácie nás kontaktujte

 
módne látky