tkanie popruhov
 

tkanie kvalitných popruhov

 
 

V roku 2005 bola zahájená ďalšia výroba.
Tkanie popruhov, lán, lemoviek, gumolán, textilných gúm, keproviek.

 
vyroba

  prečo sme sa do toho pustili?

V roku 2005 sme začali s výrobou popruhov ako odozvu na dopyt pre nábytkársky priemysel. V 1.fáze sme vyrábali nábytkárske popruhy v rôznych rozťažnostiach a šírkach. Ďalej sme pokračovali vo výrobe úzkych tkanín pre segment textilnej výroby s výrobkami ako sú matracové lemovky, keprovky, pletené a tkané gumy.

Sme schopní vyrábať aj podľa individuálneho želania klienta.
Štandartnú kolekciu výrobkov máme na sklade a výrobky vám ochotne poskytneme ihneď.

ponuka tkaných popruhov a lán  

  popruhy

Popruhy vyrábame v rôznych šírkach, materiáloch a farebných kombináciách. V šírkach od 10mm – 120mm. Použitie materiálov pre tkanie textilných pásov používame polypropylén, polyester, polyamid a bavlnu. Popruhy vyrábame v rôznych farebných prevedeniach podľa požiadavky zákazníka. Výnimkou nie sú ani žakarové popruhy, na ktorých môže byť vytkané aj Vaše logo. Najnovšie vyrábame popruhy so sublimačnou potlačou alebo slepotiskom.

v cene od 0,11€ / bm s DPH

 
popruhy

  laná

Laná vyrábame v rôznych priemeroch a farebných kombináciách. V priemeroch od 8 – 16mm. Laná rozdeľujeme podľa spôsobu výroby a potreby použitia. Podľa spôsobu výroby: laná spiroidné, laná opletové s jadrom a laná prepletané bez jadra. Ďalej rozdeľujeme laná podľa použitia materiálov ako polypropylénové, polyesterové, polyamidové a laná z bavlny. Pevnosť a nosnosť lán je potrebné rozlišovať, nosnosť je maximálne zaťaženie lana, ktoré nesmie byť prekročené a je závislé na stanovenom koeficiente bezpečnosti. Príklad: lano s minimálnou pevnosťou 1000kg, ktoré bude použité na zdvíhanie bremena a má faktor 5:1 má nosnosť 200kg.

v cene od 0,39€ / bm s DPH

 
laná

  šnúry

Šnúry vyrábame v rôznych priemeroch a farebných kombináciách od priemeru 2 – 8mm. Šnúry rozdeľujeme na pletené, prepletané, s jadrom, ale aj bez jadra. Zloženie šnúr: polypropylén, polyester, polyamid a bavlna.

v cene od 0,16€ / bm s DPH

 
šnúry

  okrúhle pruženky

Okrúhle pruženky vyrábame od priemeru 2 – 4mm. Oplet pruženky je prevažne vyrobený z polyesteru, jadro pruženky je guma.

v cene od 0,06€ / bm s DPH

 
pruženky

  textilné gumy

Textilné gumy vyrábame prevažne v kombinácií guma a polyester a rozdeľujeme ich podľa spôsobu výroby: gumy tkané, pletené a prepletané. Gumy vieme tkať vo farebných kombináciách ako aj s farebnou potlačou.

v cene od 0,04€ / bm s DPH

 
pruženky

  gumolaná

Gumolaná vyrábame v rôznych farebných a materiálových prevedeniach. Gumolaná vyrábame od priemeru 4 – 16mm. Gumolano má vysokú elasticitu a dosahuje rozťažnosť až 120%. Oplet tvoria polypropylénové a polyesterové vlákna. Použitie gumolana : uchytenie reklamných billboardov, autoplachiet, krytov záhradnej techniky a nábytkov a tiež pre uchytenie nákladov. V dnešnej dobe sa gumolaná používajú aj ako nástroj na cvičenie a spevňovanie tela.

v cene od 0,15€ / bm s DPH

 
gumolano

  matracové lemovky

Matracové lemovky vyrábame v rôznych šírkach z polyestru a v kombinácií polyester/polypropylén ako aj vzorové a nevzorové podľa želania zákazníka. Matracové lemovky sú vhodné na lemovanie matracov.

v cene od 0,08€ / bm s DPH

 
matracové lemovky

  popruh pre lamelové rošty

Popruh pre lamelové rošty je dvojitý popruh, ktorý je v určitých miestach pretkávaný a vytvára kapsy na zasúvanie drevených posteľných lamiel a tak určuje ich rozmiestnenie. Najčastejšie je vyrábaný z materiálu polypropylén v šírke podľa požiadavky zákazníka a je možné ho vyrobiť aj ako nekonečný pás.

v cene od 0,43€ / bm s DPH

 
popruh pre lamelové rošty

  hotové výrobky

Naša firma je vybavená aj šijacou dielňou, kde sme schopní vyrábať aj hotové výrobky ako sú napríklad upínacie pásy, zdvíhacie popruhy, popruhy na cvičenie, vesty na sťahovanie nábytku, gumoháky alebo ušká do papierových darčekových tašiek vybavené jednostranným klipom.

v cene od 1,80€ / bm s DPH

 
hotové výrobky